SAA INSPIRATSIOONI CIRCLE K-S TÖÖTAMISE KOGEMUSEST!

Alguses ei julgenud ma Circle K-sse kandideerida, kuna kartsin öövahetusi. Mõtlesin ja kaalusin umbes nädal aega, aga kandideerimise otsustamise tegi muidugi lihtsamaks ka asjaolu, et mulle ei meeldinud enam mu endine töökoht. Kliendina erinevaid jaekabanduskette külastades jättis Circle K mulle kõige parema mulje. Klienditeenindus oli alati sõbralik ning teenindajad ei näinud kassas välja nagu liinitöölised. Neid sõbralikke ja rõõmsameelseid teenindajaid nähes tahtsin isegi koos nendega töötada. Nüüdseks olen saanud seda teha juba 3 aastat. Täna töötan Circle K-s töö mitmekesisuse pärast. Kõik päevad ja kliendid on erinevad. Samuti inspireerib mind võimalus, et ettevõttes on võimalik karjääriredelil tõusta.

Hela Boisen
Vanemmüüja-juhataja asetäitja Balti Jaama mugavuspoes

Minu teekond Circle K-s algas soovist endale autojuhilube saada. Niisiis olin erinevate võimaluste otsinguil ja tol ajal veel Statoil andis mulle esimesena võimaluse raha teenida. Tulin otse koolipingist ilma igasuguse kogemuseta ja seetõttu olen tänulik, et sain võimaluse end tõestada. Minu kogemusest koorub välja ka vastus, miks ma eelistan Circle K-s töötamist. Kui ainult ise soovid, siis antakse Sulle võimalus areneda. Täna töötan peakontoris tervis, keskkond, ohutus valdkonna spetsialistina.

Jaana Tiitum
Alustanud suveabilisena, täna töötab peakontoris TKO valdkonna toiduohutuse spetsialistina

Circle K-sse kutsus mind kursuseõde, kes ka ise kooli kõrvalt teenindusjaamas töötas. Üliõpilasena on minu jaoks olulisel kohal kaks tingimust: paindlik graafik ja töötasu, mis kataks elamiskulud. Siit tuleneb esimene põhjus, miks ma töötan Circle K-s. Isegi, kui ma töötan osalise koormusega, teenin piisavalt, et ise hakkkama saada ning tööl käimine ei häiri mu õpinguid. Samuti meeldib mulle, et ettevõttel on selge ja toimiv struktuur, töö¬tajatega päriselt arvestatakse, toimuvad kollektiivsed üritused ning ambitsioonikatel on võimalik ka karjääriredelil tõusta. Minu teada ei ole palju ettevõtteid, kes sellist võimalust lihttöölistele pakuksid. Mulle väga meeldib, et saan lisaks klienditeenindusele teha ka midagi, mis mind terve elu on tõsiselt paelunud – koolitada.

Mari-Liis London
Sisekoolitaja ettevõttes ja müüja-klienditeenindaja Viljandi Männimäe teenindusjaamas

Circle K-s töötamine annab võimaluse iga päev areneda ja õppida. Kõik päevad on erinevad nagu ka tööülesanded ning tunnid lähevad linnutiivul. Samuti on siin väga head võimalused enesearenguks. Nii võisingi end näha teenindusjaama juhi või spetsialistina kontoris. Teenindussektorina eelistan Circle K-d põhjusel, et töötajate palk on sektori kõrgemaid. Mul on 0-rutiiniga päevad, kunagi ei hakka igav, sõbralikud ja kompetentsed kolleegid, paindlik graafik, huvitav töö ning ägedad juhid!

Tanel Talts
Alustanud müüja-klienditeenindajana, täna töötab Viimsi teenindusjaama juhatajana